Trening personalny z Vice mistrzem świata Men’s Physique

Trening personalny jest coraz częściej spotykaną formą treningu na siłowni i nie tylko. Trening prowadzony jest przez wykwalifikowanego trenera, a ćwiczenia, które wykonujemy, ich intensywność i obciążenie są dopasowane do indywidualnych predyspozycji ćwiczącego. Bardzo ważną częścią treningu osobistego jest właściwie ułożony plan treningowy, ale również odpowiednio rozpisana dieta, która w połączeniu z ćwiczeniami pozwala przynieść wymierne efekty w stosunkowo krótkim czasie. Trening odchudzającysiłowy czy wytrzymałościowy, a także trening personalny online pod okiem specjalisty, to bezpieczna, efektywna forma aktywności dla każdego! Jeśli nie masz wystarczająco dużo silnej woli, by systematycznie trenować, chcesz poznać właściwą technikę wykonywania ćwiczeń i osiągnąć zamierzony cel, treningi personalne są właśnie dla Ciebie!

TRENINGI INDYWIDUALNE​

na warszawskim Mokotowie​

adam kolka

Treningi indywidualne

na warszawskim Mokotowie

Nazywam się Adam Zając i będę Twoim trenerem personalnym. Poznajmy się!

  • Trener osobisty
  • Brązowy medalista Polski
  • Instruktor rekreacji ruchowej
  • Doradca treningowy
  • Autor indywidualnych programów treningowych
Jako trener indywidualny mam na swoim koncie tysiące przeprowadzonych treningów personalnych. Jestem nie tylko trenerem, ale też przyjacielem, który dba o swoich podopiecznych. Skupiam się na poprawie wzorców ruchowych, mentalnych i żywieniowych poprzez przygotowywanie planów treningowych oraz diet, ale też na wsparciu i motywacji, co niekiedy jest najważniejsze. Jestem otwartym, pozytywnym i przyjaźnie nastawionym człowiekiem. Wyznaję zasadę, że „chcieć znaczy móc”, a motywacja i wytrwałość są najlepszą drogą do uzyskania założonych efektów i osiągnięcia zamierzonego celu. Zapraszam Cię na prawdziwy trening indywidualny w Warszawie!

Trening indywidualny pod okiem doświadczonego specjalisty

 Trener osobisty to nie tylko specjalista od pracy nad ciałem ale przede wszystkim motywator, który pozwoli wytrwać Ci w postanowieniach i podąży wspólnie z Tobą do mety na której został postawiony cel. W dzisiejszych czasach za trendem bycia fit idzie trend bycia trenerem personalnym, dlatego tak często widzimy na siłowniach osoby początkujące prowadzące swoich klientów. Korzystając z usług trenera osobistego inwestujesz przede wszystkim czas, który w życiu jest najcenniejszy, dlatego dokonaj właściwego wyboru już na samym początku. Siłownia to nie miejsce do spotkań, to miejsce pracy nad swoimi słabościami oraz udowodnienie sobie, że możemy więcej. Poznanie potrzeb klienta oraz praca nad słabymi punktami osoby pomaga mi wejść w relację, w której dla klienta trening to już tylko przyjemność i część życia a nie kara, którą trzeba wykonać.

 

Czujesz, że samodzielny trening odchudzający czy siłowy nie przynosi takiego efektu jakiego oczekujesz? Spotkaj się ze mną na wspólnych zajęciach i zobacz na własne oczy moje zaangażowanie. Znajdziesz mnie m.in. na Mokotowie, lecz możemy ustalić miejsce i czas indywidualnie. Zapraszam na treningi personalne w Warszawie!

Trening na siłowni

Trening w domu

Trening w plenerze

Trening w parach

Trening w ciąży

Niniejsza działalność gospodarcza została dofinansowana ze środków Unii Europejskiej

unia_22_12