Trenuj razem

z Vice mistrzem świata Men’s Physique

rabbit4body

Trenuj razem

z Vice mistrzem świata Men’s Physique

Adam Zając

  • Trener osobisty
  • Brązowy medalista Polski
  • Instruktor rekreacji ruchowej
  • Doradca treningowy
  • Autor indywidualnych programów treningowych

Na swoim koncie mam tysiące przeprowadzonych treningów personalnych. Z sercem rozwiązuje problemy zdrowotne moich podopiecznych bez względu na wiek czy budowę ciała. Poprawiam wzorce ruchowe, żywieniowe oraz mentalne – wspieram, motywuje i zmieniam nawyki moich klientów na lepsze.

Podopieczni oraz współpracownicy nazywają mnie wulkanem energii który zaraża swoją otwartością, entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem do świata. Wierzę, że „chcieć znaczy móc”, a motywacja i wytrwałość są kluczem do uzyskania założonych efektów. Zapraszam Cię na prawdziwy trening w Warszawie!

Trening personalny

Trener osobisty to nie tylko specjalista od pracy nad ciałem ale przede wszystkim motywator, który pozwoli wytrwać Ci w postanowieniach i podąży wspólnie z Tobą do mety na której został postawiony cel. W dzisiejszych czasach za trendem bycia fit idzie trend bycia trenerem personalnym, dlatego tak często widzimy na siłowniach osoby początkujące prowadzące swoich klientów. Korzystając z usług trenera osobistego inwestujesz przede wszystkim czas, który w życiu jest najcenniejszy, dlatego dokonaj właściwego wyboru już na samym początku. Siłownia to nie miejsce do spotkań, to miejsce pracy nad swoimi słabościami oraz udowodnienie sobie, że możemy więcej. Poznanie potrzeb klienta oraz praca nad słabymi punktami osoby pomaga mi wejść w relację, w której dla klienta trening to już tylko przyjemność i część życia a nie kara, którą trzeba wykonać. Sam zobacz na własne oczy moje zaangażowanie i spotkaj się ze mną na wspólnym treningu. Znajdziesz mnie m.in. w Warszawie na Mokotowie, lecz możemy  ustalić miejsce i czas indywidualnie.

Trening na siłowni

Trening w domu

Trening w plenerze

Trening w parach

Trening w ciąży

(wkrótce)

Niniejsza działalność gospodarcza została dofinansowana ze środków Unii Europejskiej

rabbit4body