Skąd, dokąd i dlaczego?

Podróże i szkolenia niekonwencjonalne

psycholog

Skąd, dokąd i dlaczego?

Podróże i szkolenia niekonwencjonalne

Łukasz Kostecki

  • Psycholog, trener, doradca
  • Dyplomowany coach
  • Certyfikowany assesor AC/DC
  • Konsultant Extended DISC
  • Dwadzieścia lat doświadczenia

Wspierający ludzi w realizacji ich celów, planów i życiowych aspiracji. Ekspert ds. szkoleń i rozwoju z ponad 20 letnim, praktycznym doświadczeniem w branży finansowej, farmaceutycznej, FMCG i usługach. Z powodzeniem zajmuje się wsparciem i rozwojem innych, pracując na rzecz Klientów biznesowych i indywidualnych. W swojej pracy łączy praktyczną wiedzę z zakresu współczesnej psychologii, z bogatym doświadczeniem życiowym i zawodowym, pasją, oraz nastawieniem na widoczne efekty podejmowanych działań.

Posiada bogate doświadczenie zawodowe, między innymi w prowadzeniu szkoleń, warsztatów i indywidualnych sesji coachingowych; ocenie potencjału i predyspozycji; doradztwie w obszarze wdrażania zmian oraz w innych działaniach zwiększających motywację, zaangażowanie i efektywność ludzi. Pracował między innymi dla: TUiR WARTA, HDI Gerling, PKO BP, BPH, Kasy Stefczyka, Enea, USP Zdrowie, Kompanii Piwowarskiej, Carlsberg-Okocim i wielu innych.

Z natury otwarty, kreatywny, z dużą dawką entuzjazmu i poczucia humoru. Wierzy w słowa Einsteina, że ”Życie jest jak jazda na rowerze – by utrzymać równowagę trzeba być w ruchu”. Doświadcza, poznaje, odkrywa, wyciąga wnioski, a to, co najlepsze stara się wykorzystać i zastosować w życiu, zarówno swoim, jak i swoich Klientów.

Niniejsza działalność gospodarcza została dofinansowana ze środków Unii Europejskiej

unia_22_12